Met ingang van 1 januari 2026 zijn de drie KAN parochies gefuseerd tot de Heilige Maria Magdalenaparochie. In de loop van 2026 zal deze website daarop aangepast worden.

In juni komen 12 katholieke verpleegkundigen uit de Filipijnen naar Nederland om fulltime te werken bij Golden Years in ’s-Graveland. Zij gaan een opleiding Nederlands als tweede taal volgen. Om hen te helpen de taal beter te spreken zoekt het opleidingsinstituut Iber Lengua Taal & Cultuur BV taalmaatjes die voorafgaand aan hun komst online contact met hen hebben.

De samenwerking die zij in gedachten hebben is als volgt:

  1. Wij zoeken taalmaatjes uit de kerk die online wekelijks met onze katholieke verpleegkundigen UITSLUITEND in het Nederlands zouden willen praten over van alles en nog wat. Denk hierbij aan hun leven, hun verwachtingen in Nederland, informatie over het Nederlands, het katholiek geloof, hoe zij dit ervaren en hoe belangrijk dit is in hun leven, hoe de kerk en kerkgemeenschap in Nederland er uit ziet.
  2. Ons doel is dat als ze naar Nederland komen, zij al een netwerk hebben (de kerk en haar leden) waar ze op kunnen terugvallen. Ook voor de kerk zijn het nieuwe potentiële kerkleden. Dit kan een win-win situatie opleveren.

Mocht je nog vragen of opmerkingen hebben dan hoor ik het graag van je. Staat je hiervoor open? Meldt je aan bij:

Joana Keur
Algemeen directeur Iber Lengua Taal & Cultuur BV

Telefoon:  023-5389849
Website:   www.iberlengua.nl
E-mail:      Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Login Form

credits  / cookie gebruik